Get Adobe Flash player

KÜLTÜR TURLARININ YENİ DESTİNASYONU MARMARİS

b_250_250_16777215_0___images_eki_525-1.jpgAvrupa'da özellikle üst yaş grubuna Kültür turları ile verdiği hizmetlerle tanınan Ispora, yeni destinasyonu olan Marmaris`teki tanıtımı maksadıyla Martı Resort Otel’de bir akşam yemeği düzenlendi.”

Yeni başlatılacak olan operasyonun Türkiye supervisor'ı Songül Etili gecede bulunan tüm konuklarla özenle ilgilendi.

 Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, Martab Koordinasyon Kurulu Başkanı Asım Geniş, GETOB Başkanı İlhan Açıkgöz ve konaklama sektörünün nitelikli yatağına sahip tesis işletmecilerinin katıldığı yemekte Başkan Acar, Isropa yetkilileri ve Hollanda’dan gelenler için hazırlattığı hediyeleri yaptığı kısa konuşmadan sonra verdi.

De Reisspecialisten Groep Yönetim Kurulu Üyesi Norbert Good, imzalı yazılı duyuruda, “Türkiye`yi ürün portföyümüze katmak, dünya üzerinde tur uzmanlığı konusundaki imajımızı arttırmamıza olanak sağlamıştır. Türkiye geniş, eşi benzeri olmayan ürün çeşitliliği ve mükemmel yapısı itibariyle bize özel ürünler olan, fly-drive Anadolu turları, deniz-kum-güneş tatillerini düzenlememize olanak sağlayacaktır.

Türkiye gibi güzel bir ülke ve Türk iş ortaklarımızla birlikte çalışacak olmaktan heyecan duymaktayız” denildi.

Şirket Profili ile ilgili olarak yapılan yazılı açıklamada şu bilgilere yer verildi:

"Ispora Reizen BV. 1972 yılında kurulmuştur. Şirket ilk olarak İsrail dış pazarında faaliyet göstermiştir. Daha sonraki yıllarda ise Ürdün, Suriye, Lübnan, Mısır, Fas, Kıbrıs, Birleşik Arap Emirlikleri ve Umman tatil destinasyonlarını portföyüne katmıştır. Günümüzde Ispora, Hollanda da birçok kez en iyi tur operatörü unvanını alarak, resmi makamlarca ödüllendirilmiştir. 2012 sezonunda ürün portföyüne Türkiye`yi de katmış bulunmaktadır. Hollanda`nın önde gelen seyahat şirketlerinden De Reisspecialisten Groep`un ortaklarındandır. Dolayısıyla Ispora da seyahat uzmanı olarak anılmaktadır. Ispora`nın en büyük amacı; misafirlerine daha geniş ve çeşitli tatil destinasyonları sunmaktadır. Bu ürün yelpazesi deniz-kum-güneş seyahatleri, şehir turları, kültür ve tarih amaçlı fly-drive seyahat paketleri içermektedir.

Ispora uluslararası bir tur operatörü olup, Amsterdam da bulunan De Reisspecialisten Groep`un merkez ofisinde faaliyet göstermektedir. Satışları alt acenteleri vasıtasıyla ve ispora. nl adlı adlı internet sitesi üzerinden gerçekleşmektedir. Ispora direk satış yapmamaktadır."

Koral Turizm kurucularından Menderes Akbulut,1992 yılında Marmaris merkezli kurulan Koral turizmin kuruluş amacının bölgeye gelen yabancı turistlere yer hizmetleri başta olmak üzere her türlü handling, çevre turları, gemi turları, araba-minibüs kiralama hizmetlerini lokal olarak sağlamak olduğunu belirttiği yazılı açıklamasında şu hususlara yer verdi;

"Ülke turizminin gelişmesine ve tanıtımına önem veren Koral Turizm geçen 20 yıllık süre içerisinde Marmaris merkez olarak Bodrum, Fethiye bölgesindeki şubeleri, konaklama sektöründe otel ve apart otel işletmeciliği ile bölgemize gelen İngiliz, Alman, Romen, Avusturya ve geçmiş yıllardaki İsrail ve Hollanda tur operatörlerinin tatil amaçlı konaklamaları dışında, limanlarımıza gelen gemilere de servis vermektedir.

Koral Turizm; deneyimli kadrosu, profesyonel hizmet anlayışı ile yerel acenteciliğin dışına çıkarak yeni oluşumlara, yeni bölgelere doğru açılımı sürdürmektedir. Çalıştığı yabancı tur operatörlerine 2012 yılında Hollanda`nın prestijli firmalarından Ispora`yı da eklemiştir.

Sejour konaklamalarının yanı sıra tur ağırlıklı yolcu potansiyeline sahip Isropa’yı da, özellikle yurdumuzun tanıtımına destek veren, bölgemizin gereksinimi olan seçici turistleri getirmekle kalmayıp Avrupa pazarındaki ivmemizi daha çok yükseltecektir.

Koral Turizm olarak iyi işlere imza atmanın haklı gururunu birlikte paylaşmaktan duyduğumuz memnuniyeti, bir kez daha belirtiriz."(İLHAN BARLAS)

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile