Get Adobe Flash player

ÇANKIRI KAYA TUZU LAMBALARI ARTIK MARMARİS’TE

HABER MERKEZİ
b_250_250_16777215_0___images_agu_14-3.jpgBirçok hastalığa iyi geldiği yapılan klinik deneyler sonucu kanıtlanmış olan Çankırı Kaya Tuzu Lambalarını artık Marmaris’te Öz-Kır Medikal’da bulabilirsiniz. Çankırı kaya tuzu lambalarını Marmaris’e getiren Öz-Kır Medikal’ın sahibi İbrahim Özkır tuz lambalarının faydalarını ve hangi hastalıklara iyi geldiği şöyle sıraladı. 

Çok değişik amaçla ve konularda doğal ürün olarak kullanılan tuz, tabiat ananın insanlığa emsalsiz bir hediyesidir. Kaya tuzları doğal iyon kaynağıdır. Merkezden ısınma ile aktif hale gelen kristal kaya tuzu lambaları ürettiği eksi iyonlarla yaşadığımız mekanlardaki solunan havayı filtre ederek daha sağlıklı hale gelmesini sağlar.

Çankırı kaya tuzu lambalarının faydaları ve kullanım alanları?


•Cep telefonu, Bilgisayar ve TV ekranlarından yayılan radyasyonu nötralize eder.
• Yaydığı negatif iyonlar havayı temizler, havaya tazelik, canlılık verir ve havadaki bakterileri azaltır.
• Stres, fiziksel, ruhsal yorgunluk, uykusuzluk, ağrılara iyi gelir.
• Nezle, migren, astım gibi rahatsızlıklara iyi gelir, akciğerlerin kapasitesini yükseltir.
• Bağışıklık sistemini güçlendirir.
• Canlılık, zindelik verir.
• İşte verimi ve konsantrasyonu arttırır.
• Bebek ya da çocukların yanında fiziksel, ruhsal gelişim için temiz hava sağlar. 
• Sigara dumanını nötralize eder

Doğal Hava Temizleyici

Tuz Lambalarından yayılan eksi (-) iyonlar havayı toz zerrecikleri, polen, hayvan tüyü zerrecikleri, küflü sporlardan ve duman kokularından temizlemeye yardımcı olur. Saman nezlesi, astım, depresyon ve kronik yorgunluk belirtilerini gidermede yardımcıdır.

• Ofislerde yorgunluğu azaltmak, konsantrasyonu artırmak
• Bilgisayar ve TV ekranlarından yayılan radyasyonu azaltmak
• Sigara dumanını nötralize etmek
• Odanın atmosferini değiştirmek

Çankırı kristal kaya tuzu lambaları "Negatif İyon" yayarak iç mekanlardaki hava kalitesini arttırır. Doğal bir negatif iyon jeneratörüdür.

Negatif İyonların Faydaları:
Astım, bronşit, migren, halsizlik stres, grip, nezle, koah, alerji, kistik fibrozis, burun tıkanıklığı, orta kulak iltihabı, zatürre, broşektazi, öksürük, hırıltı, sinüzit, bademcik iltihabı, egzama, sedef gibi hastalıklara iyi geldiği klinik deneylerle kanıtlanmıştır.

Bebek ya da çocukların yanında fiziksel, ruhsal gelişim için temiz hava sağlar.
 

Çocuklarımızın çalışma masalarında bulunduracağımız bir Çankırı kaya tuzu lambası, kullanılan aygıtlardan yayılan ve salınan radyasyonun absorbe edilmesini sağlayarak, geleceğimizin teminatı olan yavrularımızın daha sağlıklı ortamlarda ders çalışmalarına uygun ortamı oluşturacaktır. Çankırı kristal kaya tuzu lambaları aynı zamanda doğal bir sakinleştiricidir. Uyku bozukluklarını düzenler, yorgunluğunuzu giderir ve sizi zinde tutar. Bazı önemli ve riskli hasta kategorisinde bulunan kişilere örneğin yüksek tansiyon, kalp hastaları ve kanser hastalarının bu tür ürünleri kullanmaları tavsiye edilmez. 

Öz-Kır Medikal’da başka neleri bulabilirsiniz? Çankırı kaya tuzu lambasının yanı sıra koltuk değnekleri, boyunluk, hasta bezi, sakat arabası, ortopedik hasta yatağı, ortopedik terlik ve her türlü tıbbi malzemeyi bulacağınız kaliteli ve hijyen kurallarına uyan bir yerdir. 

Öz-Kır Medikal size bir telefon kadar yakın: Gsm:0554 578 9976-02524132520 

Adres: Kemeraltı Mah. General Mustafa Muğlalı Cad. No: 30 Marmaris/ Muğla 

Web: www.telereyon.com- e-mail: Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile